Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/apache/domains/www.snakefloors.com/htdocs/_gocms/includes/db.inc.php on line 3
Snakesurf « Snakesurf « Snakefloors.com

...Snake Surf kollektsioon - midagi, mis on põrandast kõrgemal

SnakeFloors on spetsialiseerunud peamiselt unikaalsete täispuidust põrandate tootmisele. Lisaks põrandatele pakume oma klientidele ka erilahendusi, nagu puitmööbel, töötasapinnad, sauna ja seinaelemendid ning paljud muud sise- ja välisdekoratsiooni elemente. Kõik klientide erisoovid ja rätseplahendused on meile alati meeldivaks väljakutseks, kuna see annab meie disaineritele võimaluse luua midagi sama kordumatut, erilist ja sama hästi sobivat nagu üks korralik rätsepaülikond.

Meie Snake Surf kollektsiooni kuulub kõik see, mis põrandapinnast kõrgemale jääb ning mida samuti puidust valmistada annab. Selle alla käivad nii töötasapinnad, lauakatted, baariletid ning kõikmõeldavad muud sise- ja väliskujunduses kasutatavad tasapinnalised töö- või dekoratiivelemendid.

Nii et kui Teil mõlgub mõttes suur rustikaalne tammepuidust söögilaud, mis maamaja atmosfääriga sobiks või hoopis ultramoodne kirsipuidust töötasapind minimalistlikusse linnakorteri kööki, siis nende soovide ja mõtete korral võite samuti julgelt meie poole pöörduda ning küll meie selle kõik juba teoks teeme.

        SnakeSurf

10.juulist 2013 09. juulini 2014 aitas Orcinus Group OÜ-l põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm