Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/apache/domains/www.snakefloors.com/htdocs/_gocms/includes/db.inc.php on line 3
Tooted « snakefloors porandad « Snakefloors.com

... kvaliteet, mis ületab kõiki ootusi

"Meile on ainult parim küllalt hea" - fraas, mis kõlab natuke klišeena? Võimalik, aga meie ja kõigi meie klientide jaoks tõepoolest on kvaliteet tähtsamail kohal - nii klienditeeninduses, projektijuhtimises, tootmisprotsessis kui ka lõpptulemuses on meile ainult parim sobiv.

Kõigi meie põrandakollektsioonide loomisele on eelnenud nii aastatepikkune arendustöö kui ka klientidelt saadud tagasiside. Samuti võivad kõik meie kliendid usaldada SnakeFloor'si disainerite pikaajalisi kogemusi ja põhjalikke teadmisi, tänu millele saab meie klient alati kordumatu ja unikaalse lahenduse.

Iga meie kollektsioon on valmistatud hoolikalt valitud toormest, et säilitada SnakeFloors'i põrandate algupärane välimus aastakümneteks. Ning kuna meie toodang sõltub otseselt looduse poolt pakutavast, siis hoolitseme alati selle eest, et meie tootmisprotsessis oleks loodusega tasakaal ning meie ökoloogiline jalajälg nii väike kui võimalik.

Tutvu tootekataloogiga siin [PDF 21MB]

Saa tuttavaks Snakefloors'i tooteperekonnaga

10.juulist 2013 09. juulini 2014 aitas Orcinus Group OÜ-l põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm