Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/apache/domains/www.snakefloors.com/htdocs/_gocms/includes/db.inc.php on line 3
Nõuanded « snakefloors porandad « Snakefloors.com

... enne, kui otsustad

Investeering korralikku ja kvaliteetsesse puitpõrandasse, mis aastakümneid kestab ja oma väljanägemist säilitab, ei ole kaugeltki mitte lihtne otsus. Puidu liik, tehnilised eripärad, stiil, värvitoon ja erinevate põrandakollektsioonide mustrite valik - see kõik võib esimese hooga silme eest kirjuks võtta.

Aga see on ka asi, mille pärast ei pea SnakeFloors'i kliendid kunagi reaalselt muretsema, sest meie kogenud klienditeenindajad ning disainerid teevad enamuse tööst ise ära, aitavad valiku tegemisel ning annavad ka detailsed juhised põranda hooldamiseks, nii et iga SnakeFloorsi puitpõrand püsiks aastakümneid sama täiuslikuna, kui päeval, mil see paigaldati.

Et aga kõik sujukski nii muretult, nagu eelpool kirjeldasime, siis palume Teil meie klienditeenindajatega juba oma põrandaprojekti algusfaasis ühendust võtta.

          

10.juulist 2013 09. juulini 2014 aitas Orcinus Group OÜ-l põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm