Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/apache/domains/www.snakefloors.com/htdocs/_gocms/includes/db.inc.php on line 3
Snakefloors « snakefloors porandad « Snakefloors.com

... Snakefloors - põrandad, mis on loodud Sind, Sinu kodu ja Sinu elustiili arvestades!

Sina, sinu kodu, elustiil ja harjumused moodustavad üheskoos täpselt sama ainulaadse ja kordumatu terviku, nagu seda on SnakeFloors'i puitpõrandad. Iga viimane kui detail meie põrandate juures on täpselt paika pandud, planeeritud ja valmistatud iga ruumi eripärasid silmas pidades, mitu korda üle mõõdetud ja loomulikult ka paigaldatud nii, et iga sammuga, mille Sa oma põrandal astud, tunned sa täielikku harmooniat enda ja oma kodu vahel.

Puitpõrandad on pea igas kliimas ideaalseks lahenduseks, kuna puit pakub suvekuudel mõnusat jahutust ning hoiab endas hästi soojust, et ka talvekuudel oleks hea põranda peal astuda.

Ja mis peamine - kõrgekvaliteediline täispuidust põrand annab palju lisaväärtust Sinu elu ühele suurimale ja tähtsamale investeeringule - Sinu kodule!

Meie jaoks on esmaseks prioriteediks kliendi vajadused ja igakülgne rahulolu. Ja seda alati - nii suuremate kui ka väiksemate projektide juures. Ning just seetõttu on meie klientide käsutuses tipptasemel disainerid ja insenerid, vilunud põrandameistrid ning pühendunud kliendikonsultandid. Ja ainult tänu sellisele pühendumusele oleme muutnud oma klientide arusaama sellest, milline üks kvaliteetne põrand olema peab.

Kõik SnakeFloors'i puitpõrandad on toodetud Eestis ning seda spetsiaalsel tootmisliinil, et tagada toote kvaliteet. Et aga kindel olla, siis kõigile SnakeFloors'i põrandatele, mille oleme ise paigaldanud, anname alati 2-aastase garantii, millega garanteerime toote ehitusliku püsivuse, esteetilise väljanägemise ja paigalduskvaliteedi.

10.juulist 2013 09. juulini 2014 aitas Orcinus Group OÜ-l põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm