Resident Snakefloors™

Meie Resident kollektsiooni eksklusiivsed põrandad on 100% unikaalsed. Iga põrandalaud on lõigatud puu loomuliku kasvujoont jälgides, nummerdatud igale konkreetsele ruumile, kuhu põrand paigaldatakse.

Resident kollektsioon on saanud paljude meie klientide kindlaks lemmikuks, kuna selle unikaalsus toob kaasa ka ääretult laiad kasutusvõimalused. Resident kollektsiooni põrandad annavad kauni ilme igale interjöörile.

Meie Resident seeria põrandaid on võimalik valmistada erinevatest puiduliikidest, nagu tamm, saar, vaher, kirss ja pähklipuu. Ja kui soovite midagi eksootilisemat, nagu näiteks tiikpuu, siis ka see on täiesti võimalik. Kuna iga Resident kollektsiooni põrand tehakse eritellimusena, siis enne otsustamist palume Teil oma soovid kindlasti meie klienditeenindajatega üle täpsustada, kes oskavad Resident kollektsiooni tootmismooduseid ja kasutusvaldkondi detailsemalt kirjeldada.

Standardmaterjalid (küsi lisa)

Teised puuliigid, näiteks troopilised, on saadaval sõltuvalt tellimuse suurusest ning erisoovidest

10.juulist 2013 09. juulini 2014 aitas Orcinus Group OÜ-l põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm