Mosaic Trapeze™

Mosaic Trapeze kollektsioon on täiesti ainulaadne põrandalahendus ja seda terves maailmas. Meie disainimeeskond on loonud selle nn. puhtalt lehelt ja lõpptulemus ei ole midagi vähemat, kui lihtsalt fenomenaalne. Mosaic Trapeze kollektsiooni põrandalaudu on võimalik paigaldada 4-6 erineval moel ning eriti hästi sobib see kaasaegse ja minimalistliku olemuse ning sisekujundusega elu- ja tööruumidesse, millel on kas ruudu- või ristkülikukujuline ehitus.

Just seetõttu on Mosaic Trapeze kollektsioon leidnud oma kindla koha kaasaegsetes kodudes ning paljudes restorani- ja muuseumiruumides kõikjal üle terve ilma.

Mosaic Trapeze kollektsiooni põrandalauad tarnitakse kliendile reeglina ilma lõppviimistluseta, mis võimaldab igal tellijal anda ise oma põrandale isikupärane ja unikaalne lõpptulemus, mis muudab iga põranda ainulaadseks. Aga otse loomulikult on Mosaic kollektsiooni võimalik tellida ka koos lõppviimistlusega.

Mosaic Trapeze kollektsiooni põrandaid on võimalik tellida täispuidust kui ka kolmekihilisena.

Standardmaterjalid (küsi lisa)

Teised puuliigid, näiteks troopilised, on saadaval sõltuvalt tellimuse suurusest ning erisoovidest

10.juulist 2013 09. juulini 2014 aitas Orcinus Group OÜ-l põhivara soetada Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse alustava ettevõtja starditoetuse programm